Nasza firma została stworzona z myślą o dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w dziedzinie przewozu osób. Działamy głównie we Wrocławiu, ale również w całej Polsce i na trasach międzynarodowych. Oferujemy transport w pojazdach wysokiej klasy.

Nasze taxi z Wrocławia to atrakcyjne ceny i doświadczeni kierowcy, którzy przejechali z pasażerami setki tysięcy kilometrów, zawsze dowożąc ich bezpiecznie do miejsca przeznaczenia.

Jako radio taxi Wrocław, wychodzimy naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku. Dlatego stawiamy na usługi kompleksowego transportu, starając się zachować najwyższy poziom. Zawsze możesz liczyć na naszych kierowców — ich nienaganny i schludny ubiór oraz wysoka kultura osobista to dla nas standard.

Mamy ogromne doświadczenie w świadczeniu usług dotyczących przewozów osób dla Klientów biznesowych, konferencyjnych oraz gości hoteli. Bariera językowa nie stanowi dla nas problemu — wszyscy nasi kierowcy znają języki obce w stopniu komunikatywnym.

Znamy wymagania i oczekiwania rynku. Dlatego mamy w naszej ofercie zróżnicowane pojazdy, które pozwalają w 100% spełnić oczekiwania naszych Klientów. Wszystko zależy od ich chwilowych potrzeb.

Park samochodowy naszego taxi na telefon z Wrocławia tworzą jedynie nowoczesne pojazdy. Są one regularnie serwisowane i mają nienaganny wygląd — zapewniają wygodną i komfortową podróż, nawet na długich trasach.

Jesteś z Wrocławia i szukasz taxi? Jako nasz Klient możesz liczyć na szereg udogodnień. Warto wspomnieć o możliwości płatności za przewóz kartami płatniczymi bezpośrednio u kierowców naszych wrocławskich taksówek. Można zapłacić praktycznie każdą z dostępnych kart (VISA, MAsterCard oraz American Express) albo przelewem bankowym (szczegóły do ustalenia). Co więcej, w ramach rozliczenia istnieje możliwość wystawienia faktury zbiorczej.

Co wyróżnia nasze taxi Wrocław? Przede wszystkim atrakcyjny cennik i dobre opinie naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu.